Branżowy Katalog Firm www.planty.pl

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR

Mapa - zobacz gdzie jesteśmy Rzemieślnicza 5
33-300 Nowy Sącz
Małopolskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 18 473 13 80, 18 443 54 29

Szpital MEDIKOR to nowoczesna placówka położniczo-ginekologiczna w Nowym Sączu. Działa od 1 grudnia 2014 roku. Personel szpitala stanowi doświadczony i wykwalifikowany zespół, do którego należą lekarze ginekolodzy-położnicy i pediatrzy-neonatolodzy wywodzący się z elitarnych placówek szpitalnych i ginekologicznych Krakowa, Nowego Sącza oraz okolic. Pacjentki i ich dzieci mają gwarancję komfortowego pobytu przy zachowaniu najwyższych standardów opieki medycznej. Szpital oferuje nowoczesne sale przedporodowe i porodowe oraz 14 pokoi działających w systemie rooming-in. Wysokospecjalistyczna aparatura medyczna (m.in. inkubatory hybrydowe oraz najnowszej klasy respiratory z funkcją oscylacji), wspiera lekarzy i położne w niesieniu pomocy nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Szpital MEDIKOR posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, który gwarantuje Pacjentkom bezpłatną opiekę medyczną podczas porodu i pobytu w szpitalu. Na życzenie Pacjentki osoba towarzysząca może uczestniczyć w narodzinach dziecka. Standardem placówki jest bezpłatny dostęp do znieczulenia farmakologicznego oraz niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu.


Dodano: 2015-05-08 13:46:22   

Nawigacja