Bo we mnie jest sex 6.0, bo jestem przedsiębiorcza Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W środę, 28 września, o godz. 17.00 w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu, ul. I Brygady 2 A Małgorzata Dyrek, znana działaczka zajmująca się aktywizacją zawodową kobiet zaprasza na spotkanie Kobiet Mocy z serii: Bo we mnie jest sex 6.0, bo jestem przedsiębiorcza.

 

Organizatorka spotkania zachęca kobiety aktywne do zdobywania wiedzy i budowania sieci kontaktów. Przedstawi szczegóły akcji pod nazwą: Mam tę MOC! Początek wszystkich zmian jest we mnie. Podobne spotkania dla kobiet aktywnych, przedsiębiorczych organizowane są cyklicznie.

 

- Podczas naszych spotkań poruszamy zagadnienia z zakresu zdrowia, urody, rozwoju osobistego – wyjaśnia Małgorzata Dyrek, organizatorka imprezy.  – W środę w spotkaniu wezmą udział wyjątkowi goście specjalni: Celestyna Osiak - coach i mentor kobiet przedsiębiorczych, dr Marek Jarosiński – specjalista reklamy i promocji medialnej, Zdzisław Celusta – prezes Spatium Development Group.

 

Jeden z paneli spotkania będzie poświęcony na wymianę kontaktów, poszukiwanie nowych partnerów, czyli networking – wymianę kontaktów pośród uczestniczek spotkania. Kobiety, które prowadzą biznes, chcą znaleźć nowych partnerów biznesowych, także klientów ich firm albo poszukujące pomysłu na działalność gospodarczą będą mogły wymieniać kontakty, poznać nowych ludzi.

 

Spotkanie zacznie się o godz. 17 od rejestracji uczestniczek. Od godz.  17.30 zaczną się kolejne panele:

Celestyna Osiak wygłosi krótki wykład pt. „Pieniądz Twoim życiowym partnerem, zakochaj się w pieniądzach i spraw, żeby zakochały się w Tobie”.

 

 

Celestyna Osiak uważa, że pieniądz to żywa istota, która odczuwa, myśli i doświadcza. Gdy nie masz z nim partnerskiej relacji, która jest oparta na lubieniu się, pasji i zaangażowaniu, trudno mówić o szczęśliwym i godnym życiu. Zamiast myśleć o pieniądzach przez 15 minut dziennie, myślisz o nich nieustannie, stresujesz się i skupiasz się na przetrwaniu, a w życiu nie chodzi o przetrwanie. W życiu chodzi o życie, a szczegółów dowiedzą się uczestniczki spotkania.

 

dr Marek Jarosiński: Skuteczna komunikacja społeczna i sposoby efektywnego docierania do klientów

Teraz już wszyscy korzystają z Internetu jako narzędzia prowadzenia działalności promocyjnej, marketingowej, public relations, ale na oślep, tylko intuicyjnie. Tymczasem, dobrze jest znać podstawowe zasady skutecznej komunikacji społecznej i sposoby efektywnego docierania do klientów z ofertami nawet małych, początkujących firm.

 

Podczas panelu zostaną omówione zasady organizowania promocji, reklamy, działań public relations małych i średnich firm komercyjnych oraz promocji osób, działalności charytatywnej, artystycznej, społecznej.

 

O godz. 18:45 zacznie się półgodzinna przerwa na networking, wymianę kontaktów między uczestniczkami spotkania. Przydadzą się tradycyjne, kartonikowe wizytówki.

 

Zdzisław Celusta: Rozwój osobisty – warto czy potrzeba.

 

Twoją przyszłość określają działania, które podejmujesz, a Twoje działania wynikają z nawyków i schematów postępowania, które stosujesz na co dzień, zazwyczaj nawet o tym nie wiedząc. Jest tylko jeden sposób, aby zapanować nad tymi schematami i nawykami oraz świadomie kształtować swoje działania tak, by dały w przyszłości sukces. Tym sposobem jest zmiana sposobu myślenia.

 

O godz. 20 zaplanowane jest zakończenie spotkania i losowanie upominków partnerów oraz druga część networkingu, czyli nawiązywania relacji z pozostałymi uczestniczkami.

 

Więcej na stronie: www.KobietyMajaMoc.com.pl/bo-we-mnie-jest-sex-6

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Małgorzata Dyrek, tel. 608 135 483

Nawigacja

Kultura

KONCERT "NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE"

KONCERTY W MIASTECZKU 21, 22 STYCZNIA 2016, MIASTECZKO GALICYJSKIE W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do MIASTECZKA GALICYJSKIEGO na: KONCERT "NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE" 21 stycznia (sobota) godz. 17. 00 Chóry i zespoły biorące udział w koncercie: Chór Kameralny KZNS Sądecki Chór Gospel Chór Kameralny SILVIO i Orkiestra Kameralna SILVIOLINI Chór Parafialny...

Czytaj Wiecej

Sport

Memoriał Franciszka Wolaka

Memoriał Franciszka Wolaka

Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" zaprasza w dniach 19-20 listopada na Memoriał Franciszka Wolaka w piłce ręcznej. W zawodach udział wezmą dziewczęta z rocznika 2002 i chłopcy z rocznika 2005. Imprezę objął patronatem Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Chłopcy...

Czytaj Wiecej

Z Małopolski

Visit Poland with A2 TO EUROPE Bezpłatn…

W 2015 r. Europa ponownie stanie się najczęściej odwiedzanym kontynentem. Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) szacuje, że przy utrzymaniu ogólnoświatowego 4% tempa wzrostu liczby przyjazdów, będzie to nawet 600 mln osób czyli aż o 2,3 mln więcej niż rok temu. Z...

Czytaj Wiecej

Rozmaitości

Zwierzątko domowe - chomik

Chomiki to gryzonie. Nie są zbyt wymagającymi stworzeniami dlatego wybieramy je zwykle na swoje pierwsze zwierzę domowe. Najczęściej kupuje się chomiki syryjskie i dżungarskie. Jednak to nie jedyne spośród udomowionych chomików. Pozostałe odmiany to: chomik Roborowskiego, ...

Czytaj Wiecej