Jak zacząć biznes dzięki wygranej w loterii?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nie każdy musi mieć „żyłkę” do biznesu natomiast każdy ma szansę zostać milionerem. Co więcej, niekoniecznie trzeba na te pieniądze zapracować. Można wygrać na loterii i jak się okazuje, każdego dnia szczęśliwy traf uśmiecha się do wybrańców na całym świecie.

 

Fortuny są ogromne, niejedna osoba, której poszczęściło się na loterii z miejsca wskoczyła na wysokie miejsca w rankingach najbogatszych ludzi na świecie. Miliony, które zdobywa się dzięki wygranej nieraz całkowicie odmieniają życie – nic dziwnego, bo przecież puste konto w banku zasila dzisiaj ogromna suma pieniędzy.

Tak naprawdę, milionerzy nie musieliby pracować już do końca życia. Ba, Ci, którzy wygrali najwięcej, z powodzeniem utrzymają jeszcze swoje rodziny a nawet kolejne pokolenia. Pamiętajmy jednak, że „w miarę jedzenia apetyt rośnie” a przysłowiowa „woda sodowa” może uderzyć do głowy niejednemu szczęśliwcowi. Co więc zrobić, by zabezpieczyć przyszłość własną i swojej rodziny? Z całą pewnością warto wygraną zainwestować.

Jak wygrana wpływa na psychikę człowieka?

Psychologowie potwierdzają również, że marazm zawodowy nie sprzyja naszemu rozwojowi i ogólnemu funkcjonowaniu więc fakt, iż totolotek w jednej chwili przekazał na nasze konto miliony, nie powinien sprawić, że nasze życie płynąć ma od teraz bez jakichkolwiek obowiązków.

Inwestycje wygranej mogą być różne – wreszcie mamy przecież pieniądze na rozkręcenie własnej firmy. A jak ją założyć? Pomijając kwestie formalne, warto zwrócić uwagę na nasze zainteresowania i pasje, których do tej pory nie mogliśmy realizować. Badania jasno wskazują, iż najlepszym powodzeniem cieszą się firmy, które prowadzone są z przyjemnością. Zacznijmy więc od pomysłu, który chcielibyśmy wdrożyć – nie mamy teraz przecież żadnych ograniczeń.

Co ważne, zapał i motywacja w prowadzeniu biznesu, gdy na naszym koncie czeka wielka wygrana nie powinien być mniejszy aniżeli u tych, dla których firma jest jedynym źródłem utrzymania. Tylko ogromne zaangażowanie przyniesie odpowiednie efekty, ale oczywiście inwestowanie dostępnych środków może nam pomóc w rozwijaniu zawodowych skrzydeł.

Nawigacja

Aktualności

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 18 GRUDNIA 2016, MIASTECZKO GALICYJSKIE Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wstęp bezpłatny! godz. 10.00 - 16.00 Miasteczko Galicyjskie Nowy Sącz ul. Lwowska 226 Program: 10.00 otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego 10.00 - 16.00 - rynek prezentacja rękodzieła ludowego oraz tradycyjnych potraw i produktów regionalnych - cukiernia pokazy pieczenia i lukrowania...

Czytaj Wiecej

Kultura

KONCERT "NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE"

KONCERTY W MIASTECZKU 21, 22 STYCZNIA 2016, MIASTECZKO GALICYJSKIE W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do MIASTECZKA GALICYJSKIEGO na: KONCERT "NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE" 21 stycznia (sobota) godz. 17. 00 Chóry i zespoły biorące udział w koncercie: Chór Kameralny KZNS Sądecki Chór Gospel Chór Kameralny SILVIO i Orkiestra Kameralna SILVIOLINI Chór Parafialny...

Czytaj Wiecej

Sport

Memoriał Franciszka Wolaka

Memoriał Franciszka Wolaka

Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" zaprasza w dniach 19-20 listopada na Memoriał Franciszka Wolaka w piłce ręcznej. W zawodach udział wezmą dziewczęta z rocznika 2002 i chłopcy z rocznika 2005. Imprezę objął patronatem Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Chłopcy...

Czytaj Wiecej

Z Małopolski

Visit Poland with A2 TO EUROPE Bezpłatn…

W 2015 r. Europa ponownie stanie się najczęściej odwiedzanym kontynentem. Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) szacuje, że przy utrzymaniu ogólnoświatowego 4% tempa wzrostu liczby przyjazdów, będzie to nawet 600 mln osób czyli aż o 2,3 mln więcej niż rok temu. Z...

Czytaj Wiecej